GYULAI EDINA
Tanácsadó
Magyarország közepén, Nagykőrösön nőttem fel. A család legidősebb gyermekeként hamar önállóvá váltam – és azt hiszem, ezzel együtt a klasszikus „elsőszülött” tulajdonságokat is magammal hoztam.
Tanulmányaimat a Pannon Egyetem vegyészmérnöki szakán kezdtem, de hamar rájöttem, hogy nem ez az én utam. Egyetemi éveim alatt fél évet Erasmus-sal Finnországban, Rovaniemi városában töltöttem, ahol International Business-t tanultam. Több tanszéken dolgoztam hallgatói demonstrátorként, és az egyetemi újság szerzőjeként is kipróbáltam magam. Végül műszaki menedzserként diplomáztam.
A pandémia idején szakmai gyakorlati lehetőség híján Budapestre kerültem, ahol Magyarország egyik piacvezető bankjánál kezdtem dolgozni az szervezet IT infrastruktúráját üzemeltető területén gyakornokként. A kezdeti időszakból végül több mint négy és fél év lett: ez idő alatt mély betekintést nyertem az IT működésébe, majd az IT szolgáltatásmenedzsment világába is. Később Service Business Owner szerepkörben a főosztály szolgáltatásainak menedzseléséért feleltem és a szervezet szolgáltatásmenedzsment alapjainak kialakításában is volt lehetőségem részt venni.
A tanácsadói pálya felé való nyitásban fontos motiváció volt számomra, hogy különböző szervezetek működését ismerhessem meg, jobban megértsem az ügyfelek valós problémáit, és ezek mentén közösen teremtsünk értéket.
2025 áprilisában csatlakoztam a Vialto csapatához, ahol az ITSM üzletág munkájába kapcsolódtam be. Jelenleg Hercegh Imrével közösen felelünk az üzletág operatív működéséért.
Szabadidőmben rendszeresen járok edzőterembe és jógázni, emellett egyéni vállalkozóként horgolt plüssfigurák készítésével foglalkozom. Szeretem a minőségi teákat, a jó kávét, és szívesen fedezem fel a különböző nemzetek konyháját.
Mottóim:
„Ha valamit csinálsz, azt csináld rendesen.”
„Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.”
Tanulmányaimat a Pannon Egyetem vegyészmérnöki szakán kezdtem, de hamar rájöttem, hogy nem ez az én utam. Egyetemi éveim alatt fél évet Erasmus-sal Finnországban, Rovaniemi városában töltöttem, ahol International Business-t tanultam. Több tanszéken dolgoztam hallgatói demonstrátorként, és az egyetemi újság szerzőjeként is kipróbáltam magam. Végül műszaki menedzserként diplomáztam.
A pandémia idején szakmai gyakorlati lehetőség híján Budapestre kerültem, ahol Magyarország egyik piacvezető bankjánál kezdtem dolgozni az szervezet IT infrastruktúráját üzemeltető területén gyakornokként. A kezdeti időszakból végül több mint négy és fél év lett: ez idő alatt mély betekintést nyertem az IT működésébe, majd az IT szolgáltatásmenedzsment világába is. Később Service Business Owner szerepkörben a főosztály szolgáltatásainak menedzseléséért feleltem és a szervezet szolgáltatásmenedzsment alapjainak kialakításában is volt lehetőségem részt venni.
A tanácsadói pálya felé való nyitásban fontos motiváció volt számomra, hogy különböző szervezetek működését ismerhessem meg, jobban megértsem az ügyfelek valós problémáit, és ezek mentén közösen teremtsünk értéket.
2025 áprilisában csatlakoztam a Vialto csapatához, ahol az ITSM üzletág munkájába kapcsolódtam be. Jelenleg Hercegh Imrével közösen felelünk az üzletág operatív működéséért.
Szabadidőmben rendszeresen járok edzőterembe és jógázni, emellett egyéni vállalkozóként horgolt plüssfigurák készítésével foglalkozom. Szeretem a minőségi teákat, a jó kávét, és szívesen fedezem fel a különböző nemzetek konyháját.
Mottóim:
„Ha valamit csinálsz, azt csináld rendesen.”
„Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.”